O mnie

Witam serdecznie na mojej stronie
Zapraszam na spotkania indywidualne.
x
Jestem psychologiem klinicznym i śledczym, terapeutką i trenerką. Moje główne obszary zainteresowania to depresja, szeroko pojęte lęki, wewnętrzne konflikty i wszelkiego rodzaju trudne wydarzenia oraz traumy.

Wierzę, że skuteczne wsparcie psychologiczne sprzyja rozwojowi osobistemu i pełnemu doświadczaniu życia we wszystkich jego aspektach. 

Od 2011 stosuję głównie Terapię Akceptacji i Zaangażowania (ACT). W 2013 roku skończyłam kurs terapii traumy EMDR i od tamtego czasu nie wyobrażam sobie, jak można bez niej pracować. Wykorzystuję także różnorodne techniki behawioralne oraz relaksacyjne. Prowadzę Trening Samowspółczucia.

Należę do Association for Contextual Behavioral Science, Polskiego Stowarzyszenia Terapii Behawioralnej. Jestem certyfikowanym terapeutą pierwszego stopnia EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocesing - Terapia Odwrażliwiania za Pomocą Ruchu Gałek Ocznych). Terapia ta jest najskuteczniejsza w pracy nad różnego rodzaju traumami, od doświadczeń wykorzystywania, przez wypadki, katastrofy, rozwód, po trudne wydarzenia dnia codziennego.

Pracuję w języku polskim i angielskim, także przez Skype i inne komunikatory. 

Brałam udział w unikalnym warsztacie Kellego Wilsona, współtwórcy Terapii ACT. Pracuję pod stałą superwizją. Regularnie uczestniczę w kursach, warsztatach, sympozjach i konferencjach.

Jestem autorką i współautorką książek: "Narkotyki w szkole i w domu", "Nie, które buduje", "Narkotyki - inni biorą, ty nie musisz", "Narkotyki, nie dziękuję". Mój artykuł "Niedoskonali, wolni, szczęśliwi" znalazł się w antologii Charakterów "Ogarnij się. Jak skutecznie rządzić sobą" wydanej w 2016r.

Byłam jedyną prelegentką z Polski podczas VIII Międzynarodowej Konferencji na temat AIDS, poruszającą kwestie profilaktyki wśród młodzieży oraz współzałożycielką Młodzieżowej Grupy przeciwko AIDS pod auspicjami przewodniczącego WHO. 

Oto czym głównie się zajmuję, ale warto zadzwonić z każdym problemem bo najważniejszy w wychodzeniu do dobrego życia jest pierwszy krok:

- depresja
- lęki
- próby samobójcze
- trudne wydarzenia i traumy 
- problemy w zarządzaniu złością

- kryzysy psychologiczne
- trema, blokady, psychologiczne konflikty interesów
- poczucie beznadziei
- trudności życiowe
- syndrom chronicznego zmęczenia
- zaburzenia psychosomatyczne
- prokrastynacja