O mnie

Witam serdecznie na mojej stronie

Jestem psychologiem klinicznym, terapeutką i trenerką. Moje główne obszary zainteresowania to depresja, szeroko pojęte lęki, wewnętrzne konflikty i wszelkiego rodzaju trudne wydarzenia oraz traumy.

Wierzę, że skuteczne wsparcie psychologiczne sprzyja rozwojowi osobistemu i pełnemu doświadczaniu życia we wszystkich jego aspektach. 

Stosuję głównie Trening Akceptacji i Zaangażowania (ACT) i różnorodne techniki behawioralne oraz relaksacyjne. Prowadzę Trening Samowspółczucia i radykalną Pięciostopniową Praktykę Rozwiązywania Problemów. Od niedawna włączam do swojej pracy terapeutycznej elementy Kundalini Yoga, która w delikatny, ale skuteczny sposób wspiera proces terapeutyczny, ułatwia wglądy i poprawia ogólny stan zdrowia przy dość małym zaangażowaniu fizycznym.

Należę do Association for Contextual Behavioral Science, Polskiego Stowarzyszenia Terapii Behawioralnej. Jestem certyfikowanym terapeutą pierwszego stopnia EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocesing - Terapia Odwrażliwiania za Pomocą Ruchu Gałek Ocznych). Terapia ta jest najskuteczniejsza w pracy nad różnego rodzaju traumami, od doświadczeń wykorzystywania, przez wypadki, katastrofy, rozwód, po trudne wydarzenia dnia codziennego.

Pracuję w języku polskim i angielskim, także przez Skype. 

Brałam udział w uniklanym warsztacie Kellego Wilsona, współtwórcy Terapii ACT. Pracuję pod stałą superwizją. Regularnie uczestniczę w kursach, warsztatach, sympozjach i konferencjach.

Jestem autorką i współautorką książek: "Narkotyki w szkole i w domu", "Nie, które buduje", "Narkotyki - inni biorą, ty nie musisz", "Narkotyki, nie dziękuję". Mój artykuł "Niedoskonali, wolni, szczęśliwi" znalazł się w antologii Charakterów "Ogarnij się. Jak skutecznie rządzić sobą" wydanej w 2016r.

Byłam jedyną prelegentką z Polski podczas VIII Międzynarodowej Konferencji na temat AIDS, poruszającą kwestie profilaktyki wśród młodzieży oraz współzałożycielką Młodzieżowej Grupy przeciwko AIDS pod auspicjami przewodniczącego WHO. 

Zapraszam na spotkania indywidualne.
Oto czym głównie się zajmuję, ale warto zadzwonić z każdym problemem bo najważniejszy w wychodzeniu do dobrego życia jest pierwszy krok:

- depresja
- lęki
- próby samobójcze
- trudne wydarzenia i traumy 
- problemy w zarządzaniu złością

- kryzysy psychologiczne
- trema, blokady, psychologiczne konflikty interesów
- poczucie beznadziei
- trudności życiowe
- syndrom chronicznego zmęczenia
- zaburzenia psychosomatyczne
- prokrastynacjaW razie potrzeby dojeżdżam do Klienta.