Cennik

Jeśli masz poczucie beznadziejności, tkwisz w jednym punkcie i nie możesz się ruszyć, często i łatwo się irytujesz a nawet złościsz, nie radzisz sobie ze stresem, przerastają Cię zadania w pracy czy w domu, nic Ci się nie chce, nie masz na nic siły, uważasz, że do niczego się nie nadajesz, masz poczucie osamotnienia albo straty - zadzwoń i umów się na spotkanie indywidualne.

Jeśli nie możesz porozumieć się z partnerem / partnerką, chcesz ratować związek albo wręcz przeciwnie - wyjść z niego bez większych strat psychicznych, jeśli chcesz się rozwijać, odkrywać siebie i świat zupełnie od nowa, chcesz zwiększyć swój komfort życia - jestem do Twojej dyspozycji.

Jeśli przeżycia z przeszłości wciąż do Ciebie wracają, powodują nieprzyjemne emocje i wpływają na Twoje widzenie siebie i zachowanie jest duża szansa, że mamy do czynienia z traumą. I nie musi to być wydarzenie tak graniczne jak śmierć bliskiej osoby, wypadek, ciężka choroba czy gwałt. Każdy z nas jest inny i tak naprawdę nigdy nie wiadomo jaki ślad zostawi w nas dana sytuacja. W takim przypadku doskonale sprawdza się EMDR, terapia traumy, z która jest dla mnie narzędziem do przyspieszenia standardowej pracy.

Jeśli zmagasz się od dawna z niefunkcjonalnymi zachowaniami, dręczą Cię różne lęki, obniżony nastrój, nie jesteś w stanie wytrwać w postanowieniach, jesteś mistrzem prokrastyacji, nie możesz wejść w związek, albo go utrzymać, nie lubisz siebie, masz pretensje do świata, do rodziców i nic Ci nie pomaga - dobrym choć radykalnym podejściem może być Pięciostopniowa Praktyka Rozwiązywania Problemów. Jest to praca trudna, wymagająca pełnego zaangażowania i otwartości, nie każdy jest na nią od razu gotowy, ale w dość krótkim czasie przynosi niezwykłe rezultaty.


Trening ACT - 170zł / 50min. ACT Training in English - 50 euro / 50 min.
Trening samowspółczucia 170zł / 50 min. Self-compassion Training in English 50 euro / 50 min.
Terapia indywidualna - 170zł / 50min. Individual therapy in English 50 euro /50 min.
Terapia EMDR - 170zł / 50 min. EMDR Trauma Therapy in English 50 euro / 50 min.


Współpracuję ze sprawdzonymi lekarzami psychiatrami.

Joanna Wrześniowska
psycholog
terapueta ACT i EMDR

Terapia Akceptacji i Zaangażowania
Terapia Traumy