Pomoc psychologiczna online

Pomoc psychologiczna przez mail

Czasem, gdy coś jest nie tak, trudno wybrać się do psychologa czy do terapeuty, a rozmowa z przyjaciółmi nie wystarcza. Jeśli jesteś właśnie w tym miejscu swojego życia, sprawdź pomoc psychologiczną online. Opisz swój problem najdokładniej jak umiesz – a ja postaram się odpowiedzieć w taki sposób, żeby pokazać Ci rożne możliwości wyjścia z sytuacji.
Koszt jednej porady to 30zł.Płatność za pośrednictwem PayPal przy wysyłaniu wiadomości.

Nie czekaj, aż świat zawali się całkowicie. 

Napisz już dziś.

SKORZYSTAJ Z POMOCY

Pamiętaj, z każdej sytuacji jest jakieś wyjście.

Jeśli zabraknie mi danych – zadam pytania. Taki mail jest bezpłatny.
Jeśli wciąż zastanawiasz się czy napisać, podpowiem, że każdy, choćby najmniejszy krok jest ważny. Być może ta wiadomość otworzy Cię na inny rodzaj pracy terapeutycznej, może coś rozjaśni, może pozwoli Ci spuścić napięcie, może da narzędzia, żebyś mogła / mógł sobie poradzić z danym problemem.
Im dłużej czekasz, tym głębiej się zapadasz i więcej pracy trzeba będzie włożyć w wyjście na prostą. Nawet jeśli wydaje Ci się to trudne, albo przerażające… weź głębszy oddech i wspólnie z poczuciem trudności i lękiem – zacznij pisać…
Czekam, J.
Ps: Tak jak mnie obowiązuje tajemnica zawodowa i nie wolno mi ujawnić treści naszej korespondencji, tak samo proszę Cię o nie przekazywanie treści naszych maili osobom trzecim. Dziękuję.
UWAGA! Nie zajmuję się problemami związanymi z uzależnieniami.