poniedziałek, 13 lutego 2017

Rozmowy podsłuchane

"Rozmowy podsłuchane" to nowy projekt Marii Monety-Malewskiej. Razem z gośćmi porusza ważne, czasem trudne tematy, wchodzi w zakamarki ludzkiego umysłu i duszy. Dla osób pamiętających nocne audycje prowadzone przez Tomka Kosiorka w Polskim Radiu będzie to odświeżenie znanych już treści i rozszerzenie ich. Dla osób, które nie czytały i nie słyszały rozmów z Marią Monetą-Malewską z pewnością będzie to pierwszy krok ku zdrowemu samorozwojowi. 


Pierwszy film z cyklu „Rozmowy Podsłuchane”, w których z Marią Monetą-Malewską lekarzem medycyny, psychoterapeutką, mistrzynią Rinzai Zen rozmawiamy o życiu, miłości, dojrzewaniu, pracy nad sobą, poszukiwaniu spełnienia, byciu tu i teraz w szczęściu i równowadze.
W tym cyklu programów zebraliśmy ogromne doświadczenie, charyzmę i wiedzę, abyś mogła czerpać z nich pełnymi garściami i zmieniać swoje życie na lepsze.
Z Piotrem Jörem Grabowskim Maria rozmawia o miłości, związkach, budowaniu trwałych relacji dających szczęście, satysfakcję i poczucie spełnienia.
Zapraszamy do subskrybcji – co tydzień nowy odcinek.
muzyka: Yossarian Malewski
realizacja: Mongrel Label